Презентація грандіозного проекту ЕКСПО 2030 в Одесі.

Nov 20, 2021

В рамках Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України відбулась презентація грандіозного проекту ЕКСПО 2030 в Одесі. На заході був присутній голова держави Володимир Зеленський.


ЕКСПО — це потужний поштовх до швидкого зростання економіки, можливість презентувати себе на міжнародній арені, залучити іноземні інвестиції, стати туристичним центром, розширити спектр публічної дипломатії та акцентувати увагу на важливих геополітичних питаннях.

ЕКСПО — це можливість показати всьому світу, що Україна — це надійний друг та партнер. А після перемоги у відборі у 2030 році наша держава стане центром світу на 6 місяців проведення Всесвітньої виставки, місцем зустрічей великих корпорацій, відомих новаторів та впливових інвесторів.

ЕКСПО — це загальна національна ідея, яка об’єднає всю країну. А на місці проведення заходу ми матимемо готову інфраструктуру для створення найбільшого в країні технологічного парку – Data центрів, IT містечка, новітніх лабораторій та дослідницьких центрів, який акумулює український інтелект. Також це може стати ідеальним майданчиком для культурного центру та сучасної кіностудії.В України тисячолітня історія, неймовірна кількість досягнень та відкриттів і нам точно є чим вразити світ!

Ми впевнені, що за підтримки Президента ми обов’язково переможемо у відборі та успішно проведемо цю масштабну виставку в Одесі.

Рекомендовані статті

Українська делегація презентувала проект EXPO 2030 Odesa у Парижі

Українська делегація презентувала проект EXPO 2030 Odesa у Парижі

29 листопада Президент України Володимир Зеленський презентував Україну та місто-кандидата Одесу для проведення Expo у 2030 році на 171-ій Генеральній асамблеї Міжнародного бюро виставок (МБВ) у Парижі. Під час виступу глава держави наголосив, що Україна стане взірцем...

Україна подала досьє до Міжнародного бюро виставок

Україна подала досьє до Міжнародного бюро виставок

7 вересня Україна офіційно подала реєстраційне досьє до Міжнародного бюро виставок у Парижі (BIE) для участі у конкурсі серед країн-кандидатів на право проведення Всесвітньої виставки Expo 2030 в Одесі. Цей крок є ключовим і обов’язковим для кожної країни-кандидата на...

Кабмін створив координаційний центр виставки Expo 2030

Кабмін створив координаційний центр виставки Expo 2030

Україна, незважаючи на війну, не має наміру відмовлятися від заявки на проведення всесвітньої виставки Expo 2030, повідомила прес-служба Міністерства економіки. 23 серпня на засіданні Кабінету міністрів було затверджено координаційний комітет із підготовки та участі...