Презентація грандіозного проекту ЕКСПО 2030 в Одесі.

Nov 20, 2021

В рамках Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України відбулась презентація грандіозного проекту ЕКСПО 2030 в Одесі. На заході був присутній голова держави Володимир Зеленський.


ЕКСПО — це потужний поштовх до швидкого зростання економіки, можливість презентувати себе на міжнародній арені, залучити іноземні інвестиції, стати туристичним центром, розширити спектр публічної дипломатії та акцентувати увагу на важливих геополітичних питаннях.

ЕКСПО — це можливість показати всьому світу, що Україна — це надійний друг та партнер. А після перемоги у відборі у 2030 році наша держава стане центром світу на 6 місяців проведення Всесвітньої виставки, місцем зустрічей великих корпорацій, відомих новаторів та впливових інвесторів.

ЕКСПО — це загальна національна ідея, яка об’єднає всю країну. А на місці проведення заходу ми матимемо готову інфраструктуру для створення найбільшого в країні технологічного парку – Data центрів, IT містечка, новітніх лабораторій та дослідницьких центрів, який акумулює український інтелект. Також це може стати ідеальним майданчиком для культурного центру та сучасної кіностудії.В України тисячолітня історія, неймовірна кількість досягнень та відкриттів і нам точно є чим вразити світ!

Ми впевнені, що за підтримки Президента ми обов’язково переможемо у відборі та успішно проведемо цю масштабну виставку в Одесі.

Рекомендовані статті

Expo 2030 – це можливість показати світу Одесу

Expo 2030 – це можливість показати світу Одесу

Expo 2030 в Одесі – це довгий дипломатичний шлях, кожен крок на якому — це можливість показати світу Одесу.⠀Директор департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму Одеської ОДА Роман Григоришин, представник Офісу...

Масштабна ціль, яка об’єднає всю країну – Expo 2030 в Одесі

Масштабна ціль, яка об’єднає всю країну – Expo 2030 в Одесі

Expo 2030 в Одесі - масштабна ціль, яка об’єднає всю країну!⠀Ініціатори проекту, представники компанії D-Group презентували EXPO 2030 ODESA учасникам Одеського бізнес клубу та спільно з ними обговорили перспективи та стратегічне бачення проведення цієї грандіозної...

Ініціатори сплатили перший внесок за участь Одеси в конкурсі на «Експо-2030»

Ініціатори сплатили перший внесок за участь Одеси в конкурсі на «Експо-2030»

Україна стала на крок ближче до проведення Міжнародної виставки «Експо-2030» в Одесі: вчора ініціатори проєкту внесли перші 10% від суми основного реєстраційного внеску. 105 600 євро були сплачені компанією D-GROUP EXPO-2030 в рамках меморандуму, підписаного з...