Ініціатори сплатили перший внесок за участь Одеси в конкурсі на «Експо-2030»

Nov 5, 2021

Україна стала на крок ближче до проведення Міжнародної виставки «Експо-2030» в Одесі: вчора ініціатори проєкту внесли перші 10% від суми основного реєстраційного внеску.

105 600 євро були сплачені компанією D-GROUP EXPO-2030 в рамках меморандуму, підписаного з «Агенцією регіонального розвитку Одеської області».

На наступному етапі Україна має підготувати і представити реєстраційне досьє країни, куди увійде детальна інформація про виставку, місце її проведення, очікувану кількість відвідувачів, відповідальні структури, вплив на навколишнє середовище та інші деталі. Документ має бути поданим до Міжнародного бюро виставок у травні 2022 року.

«Експо» —наймасштабніша виставка планети, на якій країни демонструють свої останні розробки в науково-технічній галузі. На сьогодні Всесвітня виставка не має рівних серед світових подій за своїм розмахом, тривалістю та кількістю відвідувачів. 

«Проведення такої події в Україні стане двигуном економічного зростання — це залучення інвестицій, розбудова інфраструктури, створення нових робочих місць. Звісно, це позитивно вплине на імідж країни у світі. На 6 місяців Одеса стане технологічним центром планети, місцем зустрічі найбільших компаній, найвідоміших новаторів і найвпливовіших інвесторів», —стверджує директорка компанії D-GROUP EXPO-2030 Галина Бутова.

За право приймати «Експо-2030» Україна буде змагатися з Південною Кореєю, Росією й Італією. У разі перемоги Всесвітня виставка пройде в Одесі з 1 травня по 31 жовтня 2030 року. Її темою стане «Відродження. Технології. Майбутнє».

Рекомендовані статті

Expo 2030 – це можливість показати світу Одесу

Expo 2030 – це можливість показати світу Одесу

Expo 2030 в Одесі – це довгий дипломатичний шлях, кожен крок на якому — це можливість показати світу Одесу.⠀Директор департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму Одеської ОДА Роман Григоришин, представник Офісу...

Масштабна ціль, яка об’єднає всю країну – Expo 2030 в Одесі

Масштабна ціль, яка об’єднає всю країну – Expo 2030 в Одесі

Expo 2030 в Одесі - масштабна ціль, яка об’єднає всю країну!⠀Ініціатори проекту, представники компанії D-Group презентували EXPO 2030 ODESA учасникам Одеського бізнес клубу та спільно з ними обговорили перспективи та стратегічне бачення проведення цієї грандіозної...

Презентація грандіозного проекту ЕКСПО 2030 в Одесі.

Презентація грандіозного проекту ЕКСПО 2030 в Одесі.

В рамках Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України відбулась презентація грандіозного проекту ЕКСПО 2030 в Одесі. На заході був присутній голова держави Володимир Зеленський. ЕКСПО — це потужний поштовх до швидкого зростання економіки, можливість...