Ініціатори сплатили перший внесок за участь Одеси в конкурсі на «Експо-2030»

Nov 5, 2021

Україна стала на крок ближче до проведення Міжнародної виставки «Експо-2030» в Одесі: вчора ініціатори проєкту внесли перші 10% від суми основного реєстраційного внеску.

105 600 євро були сплачені компанією D-GROUP EXPO-2030 в рамках меморандуму, підписаного з «Агенцією регіонального розвитку Одеської області».

На наступному етапі Україна має підготувати і представити реєстраційне досьє країни, куди увійде детальна інформація про виставку, місце її проведення, очікувану кількість відвідувачів, відповідальні структури, вплив на навколишнє середовище та інші деталі. Документ має бути поданим до Міжнародного бюро виставок у травні 2022 року.

«Експо» —наймасштабніша виставка планети, на якій країни демонструють свої останні розробки в науково-технічній галузі. На сьогодні Всесвітня виставка не має рівних серед світових подій за своїм розмахом, тривалістю та кількістю відвідувачів. 

«Проведення такої події в Україні стане двигуном економічного зростання — це залучення інвестицій, розбудова інфраструктури, створення нових робочих місць. Звісно, це позитивно вплине на імідж країни у світі. На 6 місяців Одеса стане технологічним центром планети, місцем зустрічі найбільших компаній, найвідоміших новаторів і найвпливовіших інвесторів», —стверджує директорка компанії D-GROUP EXPO-2030 Галина Бутова.

За право приймати «Експо-2030» Україна буде змагатися з Південною Кореєю, Росією й Італією. У разі перемоги Всесвітня виставка пройде в Одесі з 1 травня по 31 жовтня 2030 року. Її темою стане «Відродження. Технології. Майбутнє».

Рекомендовані статті

Українська делегація презентувала проект EXPO 2030 Odesa у Парижі

Українська делегація презентувала проект EXPO 2030 Odesa у Парижі

29 листопада Президент України Володимир Зеленський презентував Україну та місто-кандидата Одесу для проведення Expo у 2030 році на 171-ій Генеральній асамблеї Міжнародного бюро виставок (МБВ) у Парижі. Під час виступу глава держави наголосив, що Україна стане взірцем...

Україна подала досьє до Міжнародного бюро виставок

Україна подала досьє до Міжнародного бюро виставок

7 вересня Україна офіційно подала реєстраційне досьє до Міжнародного бюро виставок у Парижі (BIE) для участі у конкурсі серед країн-кандидатів на право проведення Всесвітньої виставки Expo 2030 в Одесі. Цей крок є ключовим і обов’язковим для кожної країни-кандидата на...

Кабмін створив координаційний центр виставки Expo 2030

Кабмін створив координаційний центр виставки Expo 2030

Україна, незважаючи на війну, не має наміру відмовлятися від заявки на проведення всесвітньої виставки Expo 2030, повідомила прес-служба Міністерства економіки. 23 серпня на засіданні Кабінету міністрів було затверджено координаційний комітет із підготовки та участі...